est | eng | fin | swe

Firma ajalugu

 

Haarwood OÜ alustati 2005.a novembris. Ettevõtte loomise eesmärgiks oli metsa- ja küttepuidu töötlemine ja pakkumine tol hetkel veel küllaltki uut teenuseliigiga nii eraisikutele kui firmadele – puude saagimis- ja lõhkumisteenust halumasinaga. Hiljem spetsialiseerus ettevõte rohkem võsalõikamisele, millega firma tegeleb peamiselt ka täna. Firma Haarwood OÜ kuulub 100% Ergo Haarale, kes on ühtlasi firma juhatuse liige.

Ergo Haar on tegelenud metsa ülestöötlemisega alates 1994-ndast aastast osutades metsalangetusteenust läbi mitmete ettevõtete. Esmaseks tööks oli langetaja abiliseks olemine ja vähesel määral metsalangetusteenus. 1996 aastal asus ta tööle AS Karo metsatööstus- ettevõttesse langetaja õpilasena, kus omandas metsalangetaja kvalifikatsiooni. Samast aastast lahkus AS Karo-st ning alustas FIE- na langetusteenuse osutamist erinevatele ettevõtetele ja eraisikutele. Suuremad ettevõtted olid Karo ja Metsind.

Seoses suurte töömahtudega alustas FIE Ergo Haar alltööjõu sisseostu, millega suurenes ettevõtluse maht, kuid tekkis olukord, kus ei suudetud kõigile alltöövõtjatele kindlustada tööd suviseks perjoodiks. Alates 22.novembrist 2000 tegutseti OÜ Valderg Mets läbi, kus otsustati alustada võsaraieteenusega suvisel hooajal, et kindlustada alltöövõtjatele aastaringne teenistus. Firma on võtnud osa 2005 aasta Rootsi Kuningriigis- ja 2007 aasta Saksa Vabariigis toimunud tormimurru ülestöötlemisest olles tööandjaks alltööjõtjatele ning organiseerides metsalangetus  ja –väljaveotehnika tööd. OÜ Valderg Mets tegutseb aktiivselt tänini.

OÜ Haarwoodi läbi osutatakse mitmeid teenuseid nii Eestis kui ka  Soome Vabariigis. Haarwoodil on Soomes leping OY Metsämannut-ga. Teenuste iseloomuks on metsakultuuride istutamine, valgustusraied ja metsaaluse puhastamine võsast. Teostame ka alltöövõttu RMK Edela regiooni metsakasvatus töödes. Käesolevalt käivad uute turgude avanemiseks läbirääkimised ka Rootsi Kuningriigi ja teiste Skandinaavia ettevõtetega.

 

UUDIS!


 

Haarwood ostis hiljuti õiguse välja anda 2 John Maxwelli raamatut juhtimisest. Esimene neist nüüd ilmunud ja kannab pealkirja: "Liidrite kuldaväärt tarkus". Raamatu autor on John Maxwell, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud ekspert juhtimise alal, dünaamiline kõnelja ja autor, kes on müünud üle 18 miljoni raamatu. Dr. Maxwell on organisatsiooni EQUIP alustaja, mille läbi on õpetatud enam kui 5 miljonit juhti 126st rahvusest. Igal aastal kõneleb ta juhtidele erinevates organisatsioonides, nende seas Fortune 500 firmad, erinevate rahvuste valitsused, rahvuslikud jalgpalli meeskonnad, USA Sõjaakadeemias ja ÜRO-s. Maxwell on hinnatud best seller autoriks New York Times, Wall Street Journal ja Business Week ajalehtede poolt.
 

RAAMATUSSE KUULUVAD NÄITEKS JÄRGMISED PEATÜKID:

ÄRA SAADA OMA PARTE KOTKASTE KOOLI

INIMESED LAHKUVAD INIMESTEST, MITTE ETTEVÕTETEST

MÕJUVÕIMU VÕID VÄLJA LAENATA, MITTE KUNAGI ÄRA ANDA

KUI SAAD HOOBI TAGUMIKKU, SIIS TEAD, ET OLED EES

INIMESED VÕTAVAD SU ELU KOKKU ÜHE LAUSEGA – VALI SEE JUBA PRAEGU
 

Raamatu hind on 10 eur pluss saatmiskulud (2 eur iga eks. kohta). Raamatu tellimiseks helista 56 221 254 või saada e-mail: info haarwood.ee Raamat samuti saadaval kõigis suuremates raamatupoodides!

 

On välja tulnud John Maxwelli uus raamat eesti keeles! “21 vääramatut juhtimise seadust” on Maxwelli kõigi aegade paremini müüdud raamat. Raamat on kerge ja väga huvitav lugeda ning täis tarkust ja põhimõtteid, mida igaüks saab rakendada nii oma isiklikus elus kui ja juhtimises.

 

 

 

 

Raamatu hind koos käibemaksuga 12 eur 

Postikulud 2 eur iga raamatu peale. Peale ülekande kohale jõudmist paneme raamatu postiga teile teele.

OÜ Haarwood
221042782495 

 

E-mail: info ekmt.ee
Tel: 56 221254

Hommiku 4-8, Pärnu, 80010

 

 

 

Soovituskirjad ja tunnistused

 

Firma heategevus

 

 

 

 

Haarwood OÜ | Hommiku 4-8, Pärnu, Ph. 372 44 40114