est | eng | fin | swe

Tööpakkumised

Haarwood on võtnud eesmärgiks teenendada nii firmade, riigimetsa ja erasektori metsamaid pakkudes kõrget kvaliteeti, garantiid ja ka kiiret tööd. Kuna Haarwood OÜ edu on tulenenud just kõrge kvaliteedi hoidmisest ja usaldusväärsete suhete ehitamisest koostöö- partneritega, siis õpetab Haarwood välja oma töölised, et saavutada parimat kvaliteeti ja kõrgemat efektiivsust ja juhtkond inspekteerib töötajaid ning aitab neid jätkuvalt parematele tulemustele, et meie meeskonnatöö läbi pakkuda head ja kiiret teenust meie klientidele, mis omakorda tagab tööpakkumised ka tulevikus.

Me ootame tulevastelt töötajatelt õppimisvalmidust, soovi meeskonnatööks ja eelkõige armastust selle töö vastu. Loomulikult on vajalik ka kutsetunnistus võsalõikajaga töötamiseks ja eelnev töökogemus tuleb ka kindlasti kasuks.

Pakume võsalõikamistööd nii Eestis kui ka edasijõudnutele välismaal (hetkel Soomes). Peamiselt töötame alltöövõtjatega (FIE-de või OÜ-dega), kuid mõningatel juhtudel ka töövõtulepingutega ning töölepinguga. (FIE-dele pakub Haarwood ka soovi korral raamatupidajateenust).

Hetke tööpakkumist vaata siit...

Lähemate detailide teadasaamiseks tuleks helistada numbril 56 278 705, või saata CV e-maili aadressile: info haarwood.ee

Ergo jagab kogemusi noortega Luua Metsanduskoolis:

Võsalõikamise töövõimaluste tutvustamine Tihemetsa tehnikumis:

Haarwood OÜ | Hommiku 4-8, Pärnu, Ph. 372 44 40114